Nákladní mise

Vozidla
Brown Streak*
Freight*
*Mise lze aktivovat jen po odemknutí města Las Venturas.

Úvod
V GTA: San Andreas jsou tyto Sub-mise poprvé obsaženy a jsou pravděpodobně jedny z nejzajímavějších. Stejně tak jako všechny Sub-Mise i tyto budou začínat v opakujících se intervalech. Snad vás dostane hned jedna z prvních misí, která začíná řízením vlaku v nejvyšší rychlosti a jejím pokusem o zpomalení a dořízení do blízké vlakové stanice. Právě v této misi budete potřebovat jen pár kláves, abyste udrželi vlak v patřičné rychlosti a hlavně na trati. Při projíždění ostrých zatáček budete muset vlak zpomalit, jinak by hrozilo vykolejení. Není ale dobré držet brzdovou páku příliš na zemi, protože boj s časem nebude to jediné, co vás zde bude čekat.

Neúspěch mise


Základy
Pokud nastoupíte do vlaku a nehrajete zrovna jakoukoliv misi, stisknutím tlačítka + zahájíte hraní Nákladních misí. Budete poté dotázáni o doručení zboží na patřičnou vlakovou stanici v časovém limitu. Toto místo bude na radaru označeno žlutým kruhem, takže se nemůže stát, že by mohl hráč toto místo přejet. Nejdůležitější věcí tedy bude řízení vlaku a vlak si před každou stanicí určí sám svou danou rychlost. Po vyložení několika zboží si to namíříte opět do další stanice, kde vás bude čekat stejný úkon. Za čas, který nestihne uplynout dostanete přídavnou prémii, stejně tak jako prémii za přesné zastavení vlaku na označeném místě. Na 1. úrovni můžete dosáhnout max. částky $150 za stanici a na 2. úrovni už bude tato částka dvojnásobná, tedy $300.

Taktika
Ještě předtím, než stisknete klávesu + pro spuštění mise, bych vám doporučil použít zrychlení pro dání směru k další stanici. Tento úkon bude v každé misi vždy tím začátečním, v případě, že se již vlak hýbe, můžete touto činností utržit navíc několik málo vteřin, které se poté mohou dodatečně přidat do součtu pro prémii. A poté až dostanete rychlost vlaku nad 45 jednotek, stačí už jen přidávat či v zatáčkách zpomalovat, aby se vlak náhodou nevykolejil. Nejostřejší zatáčky se zřejmě nachází mezi městem San Fierro a Market Station v Los Santos a rovněž mezi Las Venturas a Los Santos. V těchto úsecích je dobré zpomalovat velice ustavičně. Základem je vždy opatrnost.

Členění misí
1. úroveň: doručte zboží do všech 5 stanic
2. úroveň: doručte zboží do všech 5 stanic

Dokončení
Pro dokončení Nákladních misí bude potřeba úspěšně dokončit obě úrovně. Obě mise vyžadují značné zkušenosti v řízení, ve kterých bude za úkol projet všech 5 stanic, takže v celkovém součtu bude těch stanic celkem 10. Na druhou úroveň nelze navazovat po dokončení té první, takže bych doporučoval dokončit nejprve tu první a v ní nasbírat dostatečně zkušeností a na druhé úrovni to snad všem průvodčím předvedete levou zadní.

Odměna
Po úspěšném dokončení a doručení 10 položek zboží v obou úrovních budete odměněni částkou $50,000! Rovněž získáte možnost zopakování misí pro další vymanění peněz z daňových poplatníků města San Andreas :).

Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: David


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download