Pimping mise

Vozidlo
Broadway

Úvod
Jedny z nových misí, které byly uvedeny v GTA San Andreas je možnost "dělat kuplíře ". Možná toto slovo zní zábavně, ve skutečnosti je to jen pozměněná verze Taxi misí, které dodatečně zahrnují "sběr" jedné nebo dvou dívek (cour) a jejich rozvoz po městě, od jednoho chlápka k druhému. Jen příležitostně budete muset v těchto sub-misích z vašeho vozidla vystoupit a pozabíjet několik mužů, kteří budou mít značně velké choutky s dívkami. Základem těchto misí, ale zůstává řízení a doručování lidí stejným způsobem jako tomu je u taxi.

Neúspěch mise


Základy
Pokud nastoupíte do vozidla Broadway a nehrajete zrovna jakoukoliv misi, stisknutím tlačítka + zahájíte hraní Pimping misí. Na radaru se v té chvíli objeví modrá ikonka, která symbolizuje vaši „dívku“, která potřebuje svézt. Pomocí radaru, tak zajeďte na místo, kde se nachází a zaparkujte vedle ní, zatímco dívka nastoupí do vozidla. Poté se na spodní části obrazovky objeví zpráva, která vám ukáže místo, kam si přeje dívka svézt. Toto místo bude označeno žlutým kruhem na radaru. Od momentu, kdy dívka nastoupí do vozidla se spustí časovač a vy tak budete mít určitý časový limit pro „doručení dívky“ k chlápkovi, tedy na místo, které bude označeno žlutou šipkou nad jeho hlavou. Poté už jen stačí zaparkovat vedle chlápka, dívka tedy sama vystoupí z vozidla, a vám nezbude nic jiného, než si to opět namířit k další dívce. Tyto situace se budou nadále opakovat, můžete rovněž narazit na momenty, ve kterých bude jedna dívka potřebovat svézt na více míst, stejně tak jako pronásledování chlápků, kteří nebudou chtít zaplatit. Může se taky stát to, že jednoho z chlápků budete muset zavraždit, protože jeho sexappeal bude oplývat trošku větší hrubostí.

Taktika
O těchto sub-misích není zase moc co by se dalo poradit. Činnost v nich není nikterak obtížná a nezabere ani moc času. Jedinou nevýhodou je možná to, že potřebujete vozidlo Broadway. Je těžké ho najít, protože toto vozidlo se nenachází za každým rohem. Stačí si jen naplánovat tu nejvhodnější cestu a držet si tu správnou rychlost a oči hezky na časovači. Stačí být taktéž opatrný a zbytečně neničit vozidlo nebo nezabíjet jen tak zničehonic vaše „dívky“.

Členění misí
1.úroveň: vyzvedněte 1 dívku od jednoho muže
2.úroveň: Vyzvedněte 2 dívky od jednoho muže
3.úroveň: Vyzvedněte 1 dívku od jednoho muže
4.úroveň: Vyzvedněte 2 dívky od jednoho muže
5.úroveň: Vyzvedněte 1 dívku od jednoho muže
6.úroveň: Vyzvedněte 2 dívky od jednoho muže
7.úroveň: Vyzvedněte 1 dívku od jednoho muže
8.úroveň: Vyzvedněte 2 dívky od jednoho muže
9.úroveň: Vyzvedněte 1 dívku od jednoho muže
10.úroveň: Vyzvedněte 2 dívky od jednoho muže

Dokončení
V těchto Pimping misí bude potřeba splnit 10 úrovní, pro které je ekvivalentem hodnota 5-ti vystoupení a sebrání každé dívky. Toto všechno se musí odehrát v řadě, už ne tedy jako Taxi mise, které nelze splňovat kdykoliv. Na jeden zátah tedy musíte dokončit všech 10 úrovní.

Odměna
Po úspěšném splnění a dohrání 10. úrovně Pimping misí budete informováni o tom, že vám nyní všechny "dívky" budou platit, abyste se s nimi tzv.“lépe skamarádili“. To znamená, že můžete kdykoliv zastavit na ulici a pokud do vašeho auta nastoupí nějaká dívka, ona samotná vám zaplatí, místo toho, abyste zaplatili vy jí. Tato výhodná možnost se může zdát být zbytečná, ale při přecházení hrou se může hodit.

Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: David


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download