Policejní mise (Vigilante Missions)

Vozidla
Police (LS)
Police (SF)
Police (LV)
HPV1000
Ranger
FBI Truck
Rhino
Hunter
FBI Rancher
Enforcer

Úvod
Policejní mise se již dříve objevily v předchozích dílech, GTA3 a GTA Vice City a v novém San Andreas jsou opět obsaženy. Od dílů GTA3 či Vice City se tyto mise nijak nezměnily a úkoly zůstávají téměř stejné. I v tomto novém díle musíte honit kriminálníky a zločince a eliminovat je všemi dostupnými prostředky. Je zde opět dostupné obrovské množství vozidel, se kterými můžete tyto sub-mise projít. Podle slov společnosti Rockstar Games již před několika lety vyplynulo, že série GTA není hra ve které si budete zkoušet řízení, ale je to hra, ve které je hlavním úkolem pronásledování zločinců a jiných vrstev. Abyste tedy mohli eliminovat vozidla, ideální možností bude samopal s adekvátní kadencí přes 3000 kulek. Je dobré si část peněz šetřit a před každou misí nejprve navštívit obchod s municí.

Neúspěch mise


Základy
Pokud nastoupíte do způsobilého Policejního vozidla a nehrajete zrovna jakoukoliv misi, stisknutím tlačítka + zahájíte hraní Policejních misí. Na radaru se v té chvíli objeví červená ikonka, která symbolizuje zločinecký odpor, který je nutno eliminovat. Namiřte si to tedy k červené značce a v momentě, kdy se budete blížit na místo označené značkou, začne pronásledování zločinců. Pokud v ten daný moment vlastníte policejní motorku, můžete se chopit samopalu, jenž určitě vlastníte a pálit to do zadních částí pachatelova vozidla. Jednoduše musíte zapříčinit jakýmkoliv pohybem či manévrem vybočení pronásledovaného vozidla z jeho nasměrované cesty. Není to nijak komplikovaná záležitost, jen se potřebujete dostat k vozidlu a buď poškodit celý vůz, nebo zabít všechny pasažéry vně. Pokud jste tedy dostatečně dobrý řidič a máte dostatek munice, tyto sub-mise by pro vás neměly být žádnou obtíží.

Taktika
Stejně tak jako ve všech Sub-misích vám doporučuji splnit všechny Policejní mise co nejdříve, budou vás čekat odměny za úspěšné dokončení těchto sub-misí. Na mapě bohužel neobjevíte specifické místo či městečko, ve kterém bude procházení těmito sub-misemi lehčí než v jiných částech mapy. Na venkovních cestách, ale máte možnost využít příležitosti a zkrátit si tak cestu přes pole nebo kdejakou viditelnou zkratku. Nemusím vám ale připomínat, že tyto momenty a situace vám zvyšují šance na poškození či úplné vyřazení vozidla. Jedním z trvalých problémů v těchto misích bude množství zdraví, kterým bude oplývat váš hlavní hrdina. Zdali uvidíte na svém monitoru dvě nebo tři hvězdičky, už tato chvíle bude pro vás velice obtížná, vezměte v potaz i to, že musíte eliminovat pronásledované zločince. Naštěstí na venkově bude daleko více příležitostí jak se ztratit policajtům, kteří prahnou po vašem skalpu. Rada na takové momenty zní jen jediná, a to pro město San Fierro. Musíte si zjistit předem, kde je dostupný nejbližší obchod na munici a kde taktéž i Pay N' Spray (lakovna). Postihne-li vás ale situace, že jste vysoce hledaní, stačí se jen zbavit policejního vozidla, vzít si normální, s ním pokračovat do lakovny a poté se chopit vyhovujícího Policejního vozidla a v něm pokračovat v nástrahách dané sub-mise. Pro úspěšné zdolání této sub-mise musíte zabít požadovaný počet kriminálníků. K tomu vám bude stačit jen pořádná dávka odvahy a zkušeností, mnoho munice, času a vhodné vozidlo.
Eventuálně...Tyto Policejní mise si můžete neuvěřitelně usnadnit. Stačí se jen chopit vyhovujícího vozidla, jet k Cluckin' Bell nebo jinému rychlému občerstvení a zaparkovat vozidlo venku, abyste to měli co nejblíže ke dveřím auta. Zmáčkněte klávesu + pro spuštění mise, poté jděte dovnitř a kupte si nějaké jídlo. Asi po 20 sekundách hra obvykle ztratí stopu vozidla, které mělo být ještě před několika okamžiky přísně střežené a vám bude přiřčen úlovek. Jděte opět ven, nastupte do policejního vozidla a čas se v ten moment resetuje, vám se "respawnuje" nový kriminálník, pak jen stačí opět jít do restaurace a udělat tuto činnost znovu. Kvůli tomu abyste mohli zabít pár kriminálníků musíte několikrát vyjít a opět vejít do restaurace. Tato neuvěřitelná finta nicméně funguje správně. Můžete ji používat až do 10.úrovně, poté ale nebudete schopni odstranit herní vozidla z místa. Abyste mohli zavřít několik málo zločinců, stačí být jen velice trpělivý a zkušený.

Členění misí
1.úroveň: zabijte 1 zločince (1 vozidlo)
2.úroveň: zabijte 2 zločince (1 vozidlo)
3.úroveň: zabijte 3 zločince (1 vozidlo)
4.úroveň: zabijte 4 zločince (1 vozidlo)
5.úroveň: zabijte 5 zločinců (2 vozidla)
6.úroveň: zabijte 6 zločinců (2 vozidla)
7.úroveň: zabijte 7 zločinců (2 vozidla)
8.úroveň: zabijte 8 zločinců (2 vozidla)
9.úroveň: zabijte 9 zločinců (3 vozidla)
10.úroveň: zabijte 10 zločinců (3 vozidla)
11.úroveň: zabijte 11 zločinců (3 vozidla)
12.úroveň: zabijte 12 zločinců (3 vozidla)

Dokončení
Pro dokončení této Sub-mise bude potřeba úspěšně projít všech 12.úrovní Policejních misí pohromadě, všehovšudy tedy zabijete 78 zločinců. Toto číslo může být ale rapidně vyšší, a to v případě, že vás budou provázet neustálé nezdary při plnění této mise. Průměrný čas na dohrání Civilních misí se pohybuje od 45 minut do 90 minut, záleží to ale na rychlosti umírání zločinců a vašich nasbíraných zkušenostech.

Odměna
Po splněné 12.úrovni budete poctěni zvětšeným množstvím brnění, které bude přidáno pro případ ochrany vašeho života. Bude to užitečné zejména v několika posledních misích.

Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: David


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download