Taxi mise

Vozidla
Cabbie
Taxi

Úvod
Nejvíce frustrující budou pro hráče určitě Taxi mise. Nebude to ale kvůli jejich obtížnosti, ale kvůli jejich délce a cyklu opakování. Musíte objet celé město a poté dopravit lidi na místo, na které si přejí být dopraveni. V momentě kdy vyzvednete pasažéra se začne odpočítávat čas a to až do místa, které bude pro pasažéra konečné. Bohužel, může se vám stát, že někteří pasažéři budou chtít převézt do druhé části města a v horším případě do jiného města. Cesta se může prodloužit až na úctyhodně dlouhých 5 minut. Jelikož budete potřebovat pro splnění této Sub-mise provést 50 takovýchto jízd, je nutno podotknout, že po nějaké době se to pro vás může stát velikým stereotypem a značně dlouhým požíračem času.

Neúspěch mise


Základy
Pokud nastoupíte do Taxikářského vozidla a nehrajete v ten moment zrovna kteroukoliv misi, stisknutím tlačítka + zahájíte hraní misí řidiče Taxi. Na radaru se v té chvíli objeví modrá ikonka, která symbolizuje pěšího občana, který by rád využil potřeb taxi. Pomocí radaru tak zajeďte na místo, kde se občan nachází, a zastavte v modrém kruhu. Zákazník nastoupí do vozidla a vám se na obrazovce zobrazí zpráva s místem, na které si přeje být dovezen. Toto cílové místo bude ve světě GTA značeno žlutým kruhem, ve kterém stačí jen zastavit a pasažér poté vystoupí. Vždycky když převážíte pasažéra se vám začne při jeho nastoupení do vašeho vozidla odpočítávat doba, do které musíte stihnout převézt pasažéra na cílové místo, jinak nedostanete patřičně zaplaceno. Při cestách s pasažérem se vám může na monitoru ukázat také tzv. „Tip Bar“, tedy něco jako informační řádek. Jeho funkce tkví v tom, že pokud při jízdě s pasažérem poškodíte vozidlo, čas se bude odpočítávat rapidně rychleji než při bezpečné jízdě. Zda-li si tedy chcete vydělat spousty peněz v taxi misích, bude potřeba vlastnit notnou dávku opatrnosti a rychlosti. Pro pobavení a zkrášlení vašeho Taxíku vám doporučuji namířit si to do nejbližšího TransFender, ve které vám bude na vaše Taxi přimontována nova kola a barva vašeho Taxi rovněž dozná zajímavých změn. Proč si ale nezměnit třeba hydrauliku? Nuže, možností je přehršel :).

Taktika
Stejně tak jako ve všech Sub-misích vám doporučuji splnit všechny Taxi mise co nejdříve, budou vás pak čekat odměny za úspěšné dokončení těchto sub-misí. Na mapě bohužel neobjevíte specifické místo či městečko, ve kterém budete procházet těmito sub-misemi snadněji než v jiných částech mapy. Většinou budete řídit ve velkých městech a rovněž někdy můžete narazit na pasažéra, který si přeje být dopraven do druhého města. V těchto misích nemůžete využívat při převozu pasažérů zkratek, které by vám zrychlili a zvětšili přídavný bonus za předčasné „doručení“ pasažéra na jiné místo. Stačí si ale zapamatovat, že musíte využívat nejvyšší rychlosti, oplývat bezpečnou jízdou a při doručení pasažéra je dobré naplánovat si nejrychlejší cestu k dalšímu místu. Je rovněž dobré si své vozidlo po 8 až 10 jízdách opravit a znovu nalakovat, jinak nebudete schopni převážet pasažéry a to kvůli jejich nelibosti ke stavu vašeho vozu. Upravením hydrauliky můžete rapidně zvýšit a zjednodušit ovládání. Pokud se vám bude zdát jízda s pasažérem stereotypní, můžete opatřit vaše vozidlo novou barvou, a to už bude o zábavu snad postaráno.

Dokončení
Pro dokončení Taxi misí budete potřebovat úspěšně dojet 50 jízd. Naštěstí toto číslo nemusíte splnit v řadě, stačí si jen naplánovat čas od času 5 jízd a po 10ti pokusech byste již měli mít požadovaný počet jízd. V případě že zkusíte tohoto čísla dosáhnout v řadě vás bude čekat značně veliká prémie.

Odměna
Pokud úspěšně doručíte 50 pasažérů, budete odměněni novými úžasnými věcmi, které lze využít ve vašem Taxíku. Všechny Taxíky budou oplývat nekonečným Nitrem. Dodatečně si můžete odemknout "Taxi zrychlení" na obou požadovaných vozidlech, což znamená, že v momentě kdy stiskněte určitou klávesu, bude vaše taxi využívat hydrauliky a podpory ze země. To všechno vám dodá extra vysokou rychlost, což se dá využít na různých rampách či pro splnění Unikátních skoků, které ale nejsou potřebné pro splnění hry na 100%.

Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: David


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download