Vykrádací mise

Vozidlo
Black Boxville (Van)*
*Tyto mise lze aktivovat mezi 20:00 (8PM) a 06:00 (6AM). Vy jako řidič musíte mít vůz „Černý Boxville „ a zaparkovat na místech zmíněných dole, a to proto, abyste mohli úspěšně zdolat tyto mise. Vykrádací mise se vám zpřístupní po misi Robbing Uncle Sam u Rydera.
Vozidlo Boxville lze nalézt v Los Santos zaparkované přes ulici z jižní strany místní tělocvičny. Je umístěn napůl cesty od první zahrady, před domem. Rovněž můžete nalézt další Boxville v malé uličce před autoškolou v San Fierru. Od hlavního vchodu autoškoly stačí jet na sever směrem do uličky, poté byste měli zahlédnout toto vozidlo.

Úvod
Další dostupná sub-mise, která ale není potřebná k udělání hry na 100%, ve hře je velice užitečná, je to schopnost vykrádat domovy obyvatel. Takto si můžete přijít na velice slušné peníze, tyto mise jsou ale spojeny s brzkými misemi, které budete muset ve hře projít. Po vás je zde požadováno řízení vozidla Boxville až k některému z baráků, vykradení věcí, které mají slušnou cenu. Poté už jen stačí je nanosit do zadní části dodávky a vydat se k jinému baráku.

Neúspěch mise


Základy
Pokud nastoupíte do dodávky Boxville a nehrajete zrovna jakoukoliv misi a je v TEN moment denní doba mezi 20:00 a 06:00, stisknutím tlačítka + zahájíte hraní Vykrádacích misí. Poté po vás bude požadováno vyhledání baráku pro vykradení, tudíž vám nebude zbývat nic jiného než jet na místo označené žlutou šipkou a zastavit před hlavními dveřmi. Musíte si ale zapamatovat, že hledáte barák (dům), ne žádné skladiště, nebo jiné budovy, do kterých i tak lze vstoupit. Poté už jen stačí nechat dodávku venku, obvykle zaparkovanou tak, že zadní dvířka budou nasměrována k hlavním vchodovým dveřím a nyní již můžete vstoupit do baráku. Musíte být ale opatrní a plížit se (ALT). Záleží především na vašich zkušenostech z předcházejících vloupačkách. Může se stát, že uvnitř baráku budou stále jeho obyvatelé, kteří se třeba budou dívat na TV nebo vás už dávno předtím zpozorovali, jak se kradmo blížíte ke vstupu od dveří. Asi je dobré podotknout, že v tomto momentě už může být dávno na cestě policejní eskorta. U hlavních dveří je tedy nutné být obzvláště opatrný, určitě nechcete začít nový den cestou do pekla. Pro lepší plnění těchto misí je dobré mít u sebe pistoli s tlumičem. Jakmile jste uvnitř, stačí jen být opatrný, plížit se a vyhlížet předmět, který by se hodil. Akční klávesou poté zvednete předmět a donesete jej do zadní části dodávky.

Dokončení
Ve všech Vykrádacích misí potřebujete odcizit majetek či předměty v hodnotě převyšující $10,000. Za jednotlivé objekty utržíte v průměru $20, takže si dokážete určitě představit, jak dlouho by vám to všechno trvalo. Sebráním všech věcí v jednom domě můžete dostat až $3,000 a za každých 10 věcí dodatečné prémie. Pokud jste dobrý zloděj a práce vám jde od ruky, stačíte za jeden den utržit v průměru 7 až 8 tisíc, což už je velice slušná částka. To znamená, že vykrádací mise si budete muset naplánovat na několik dní dopředu, abyste získali dostatečné množství peněz.

Odměna
Za odcizené zboží v hodnotě přesahujících $10,000 utržíte navíc $3,000 v hotovosti. To už je co říct. Buď do toho jděte, nebo nechte běžet. I když je pravda, že poslední mise by se daly označit za nepatrně lehké.

Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: David


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download